Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy munkahelyre önélet...

Ha egy munkahelyre önélet rajzot küldünk, állás interjú van? Például be hívnak és kérdeznek e pluszban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha látnak benned fantáziát, akkor igen.
2020. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg próbálom. Eddig 7 év után egy helyen voltam ahol interjú volt, de van 1 kis gondom, le blokkolok :/ és nem azt választ adom amit szeretnének hallani. Most néztem utána, és látom ilyenekre fel kel készülni, de én úgy mentem hogy hívtak, és mentem be de csak hadartam :D Lámpa láz lehet ez, meg hogy 5 6 ember elé kell ülnöm. Így olyan helytől estem el, ahol 2 nap munka 2 pihi melett 250 ezret lehet keresni plusz kafatéria.
2020. jan. 3. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyesírással csoda, ha behívnak :(


önélet rajzot = önéletrajzot

állás interjú = állásinterjú

be hívnak = behívnak

kérdeznek e = kérdeznek-e

2020. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy írok. Még is jobban dolgozom mint bárki más..Itt le szarom hogy írok, meg dolgoztam is, így nem foglalkoztam vele.
2020. jan. 4. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Tévedésben vagy, az önéletrajzodat írásban adod be. Nagyon is számít, hogy írsz. Ahogy próbaidő alatt is kiderül, hogy egy funkcionális analfabéta vagy általában
2020. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, itt mindegy hogy írok. Siettem, és nem volt időm itt szépen írni. Azt már rég írtam, és 3 helyről szóltak is.
2020. jan. 4. 20:23
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Itt nyilván kevésbé számít, hogy írsz, megértjük (többnyire, bár van néhány analfabéta, akinél nem érteni, mit akar...); az önéletrajzban viszont a helyesírási vagy gépelési hiba főbenjáró bűn, mész is a kukába azonnal.

A cégek kiválasztási folyamata leegyszerűsítve így néz ki:

- álláshirdetés megírása (feladatok, elvárások, kompenzáció)

- állás meghirdetése

- beérkező jelentkezések, önéletrajzok szortírozása, előszűrése (long listing)

- az kiválasztott önéletrajzok alapján a pályázók telefonos előszűrése (short listing)

- a legalkalmasabbak behívása tesztírásra, interjúra vagy interjúkra, vagy értékelő központra, stb. ez már cégtől és pozíciótól függ

- kiválasztási döntés

- ajánlattétel

- szerződéskötés

(- beléptetés)

2020. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!