Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak nekem gyanús az ilyen...

Csak nekem gyanús az ilyen fajta eladó?

Figyelt kérdés

Jófogáson adott egy eladó számítógépes alkatrész. Írtam a hirdetőnek , hogy cserére feltudnék ajánlani szintén egy hardvert plusz kézpénzt. És felajánlottam neki, hogy elsőre küldjük el egymásnak az alkatrészt ,hogy megbizonyosodjunk arról, hogy minden oké ezután utalnám neki a pénzösszeget.


Erre annyi volt a válasza , hogy egyszerre küldjem el neki a hardvert plusz a pénzt. És ha mindent rendben talál majd azután küldi nekem a meghirdetett terméket.


Küldtem neki referenciát, hogy megbízható vagyok több oldalon is, de erre csak annyit volt a válasza, hogy mivel megadta nekem azt a címet ahová küldjem az alkatrészt ez alapján feltudom jelenteni ha esetleg átakarna venni. Mondtam neki, hogy akkor legalább messengeren adja meg az elérhetőségét attól meg elzárkózott. Továbbá a bankszámla amire utalni kellene a pénzt az is egy teljesen más néven fut..


Csak én vagyok paranoiás vagy tényleg picit egyoldalú a hozzáállása a hirdetőnek? Hogy neki mindent azonnal küldjek ő meg majd azután miután megkapott mindent.


2020. jan. 3. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Felejtős, ilyennel nem szabad foglalkozni.
2020. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Inkább ne.
2020. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha èn akarnèk eladni, azèrt nekem is gyanús lenne az ilyen cserèlgetős, majd küldök pènzt is vevő. Èn úgy adok el, hogy előreutalás, vagy utánvèt. Nem küldözgetek semmit ingyen. Egyszerre? Mi van ha te fel sem adod, amit ígèrtèl? Akkor èn mit csinálok?


Vedd meg utánvèttel amit akarsz, a kacatodat meg add el külön, ne variálj.

2020. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindketten gyanúsak vagytok!
2020. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!