Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elvileg 10munkanapon belül...

Ha elvileg 10munkanapon belül lehet átvenni egy külföldről érkező csomagot a postan ( nem ajánlott), de lekéstem róla akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Majdcsak hétfőn megyek be a postara (sajnos a karacsony, uj év miatt kiment a fejemből) unnepnapokat es hetveget nem számolom akkor pont hetfon lesz a 10.nap. Szeretnek infokat gyűjteni, lyesmi esetről, ha mar nem adnák ki. Koszonom!

2020. jan. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha szerencséd van, akkor hétfőn még pont bent lesz.

Ha nincs szerencséd, akkor nem tudsz mit tenni, mert már visszafordították a küldeményt.

2020. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott lesz az, ünnepek miatt. Nekem dec 17én dobtak be, h 5 munkanapig atvehetem. Mikor atvettem a csomagolason volt egy matrica, amin januar 7 szerepelt, gondolom addig őrizték volna.
2020. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszaviszik a központi postára, ott még átveheted.
2020. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!