Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a magyar postán jon egy...

Ha a magyar postán jon egy csomagom, értesít hogy mikor hozza ki?

Figyelt kérdés

Tehat mint pl a gls hogy 3 óra intervallum meg a futár elérhetősége.

Rendeltem páromnak ajandékot és nem lenne jó ha ő venné át.


2020. jan. 5. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
elviekben amikor a postás reggel megkapja a csomagodat, a rendszer küld neked erről egy üzenetet, érkezés előtt meg felhív.
2020. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

a magyar postától ne várj ilyen úri huncutságokat.


legközelebb kérjed postán maradóra, vagy pick-pack pontra akkor nem kell aggódni.

mondjuk abból kiindulva, hogy a legutóbbi 5-6 rendelésemről mindig csak értesítőt sikerült hagyni, annak ellenére, hogy a felénél itthon voltam végig, (tudnám, hogy került el akkor a postás, na mindegy, emberhiány van meg megbecsülés hiány stb) megúszod, hogy más veszi át helyetted.

2020. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az MPL engem mindig felhív amikor közeledik a címhez pl
2020. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha csak ertesitot hagy az mar nekem jo lesz... Parommal együtt lakok es külföldről jon a cucc csak posta valasztas lehetett...
2020. jan. 5. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Értesítőt biztosan hagy, ha nincs otthon senki.

Ha mondjuk Kínából rendeltél, és nem pici a csomag, akkor ki sem viszi, csak értesítőt hagy.

(Egy telefontok, vagy kijelzővédő csomag már nem pici a tapasztalataim szerint.)

2020. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!