Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy mért nem...

Nem értem, hogy mért nem tudom megnyitni az MNB azonosítómmal az E-mailes dokumentumomat?

Figyelt kérdés

Teljesen fel vagyok háborodva nem is kicsit: amikor Féléves Állampapírt nyitottam meg még 2016. December elején, akkor kaptam meg az MNB azonosítómat amivel az E-mailemre küldött számlakivonatomat tudtam megnyitni.


De amióta nincs Féléves Állampapírom és 2019. December elején 5 éves Szuper Állampapírom lett, azóta nem tudom megnyitni az E-mailre küldött összevont számlakivonatomat az MNB azonosítómmal.


És hiába kérdeztem meg erről a Magyar Államkincstárat elektronikus levélben, a kérdésemre nem kaptam választ csak annyi információt kaptam miképp tudom megnyitni az E-mailre küldött dokumentumomat.



#dokumentum #magyar #hibás #rendszer #küldés #MNB #állampapír #azonosítónál #E-mailre #megnyitásában.
2020. jan. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik böngészővel (Chrome, Edge)!
2020. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Google Chromet használom
2020. jan. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!