Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne nekem vagyonőr...

Érdemes lenne nekem vagyonőr OKJt csinálni?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy kb úgy fizet mint a kuli munkák, de mosogatóként dolgozni is kell ám...


Bizti őrként van esélyem hogy nem kell annyit dolgoznom nem?


Közeli mekiben is látok bizti őr, és csak járkál meg ül meg a kasszás csajokkal flörtöl!!!


Tehát minél kevesebbet akarok dolgozni ha már éhbért adnak úgyis.


204 cm vagyok és 135 kg, 29 éves.


Belevágjam?


2020. jan. 9. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát minél kevesebbet akarok dolgozni ha már éhbért adnak úgyis."


Hát azt felejtsd el Balázs.


12 meg 24 órás váltásokba dolgoznak, hétvége, ünnepnap nincs, szabit, táppénzt se nagyon szeretnek rendesen kiadni stb...

2020. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
hétvége ugyanúgy van, csak többé nem szombaton és vasárnap. ha 12esben mész, szombat és vasárnap hétvége. 24 48-ban pedig minden másnapok hétvégék úgymond. Az meg, hogy ünnepnapokon menni kell jó kis pluszpénz, mert olyankor l*fasz nincs. amúgy meg érdemes, mert a f***sz kivan minden munkával. itt se fognak megbecsülni, de legalább nem hajtod szét magad. ahhoz meg hozzászoksz, hogy fellegyél 24órát
2020. jan. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!