Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Villanyszerelő szakmához elég...

Villanyszerelő szakmához elég egy átlagos intelligencia és valamennyi műszak érdeklődés?

Figyelt kérdés

matek fizika mindig jól ment, érettségim is jó lett. Belevágjak?


F/29


2020. jan. 10. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire vársz még?
2020. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj!
2020. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Jééé, Balázs, már 29 éves vagy? Hogy megy az idő!!!

Hány éve vagy már itt a Gyakorin?


Hamburgeres bódéval mi van Bécsben? Valahogy erre sose kapok választ- pedig hogy tervezgetted...


Ez a villanyszerelősdi is ilyen lesz?

Igen, vágj bele - de vigyázz, mert ott még dolgozni is kell, ugyanis szakmai gyakorlat is van.

2020. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 qkker1 ***** válasza:
68%
Neked jó lesz, az első megmozdulásoddal agyonbasz a bizser!
2020. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 qkker1 ***** válasza:
68%
Érettségit mennyiért vetted?
2020. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Alkoholistakaent tuti nem menne
2020. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Marcinak": a privátban írt kérdésre a válasz:

Nem én csesztetem Balázst, hanem Ő cseszteti évek óta a mi idegeinket mindenféle provokatív vagy álkérdésekkel itt a Gyakorin. Minimum 3 éve "próbálkozik" munkát találni, időnként vállalkozási rohama van, de igazából nagy valószínűséggel nem csinál semmit. Hosszú ideig Ausztriában élt segélyen, aztán gondolom ott is kihasznált minden lehetőséget, így haza kellett jönnie.


Még valami: nem azért járok ide, mert unatkozom, hanem azért, hogy segítsek embereknek (meg néha én is tanulok valamit itt az Üzlet én pénzügyek rovatban - de zömmel tanácsot adok)



" Ha pedig tévedtem, a srác egy lógos alkoholista volt, aki leszart mindent, akkor tekintsd semmisnek az írásom :)


Oké, annak tekintem, mert Balázs saját bevallása szerint is alkoholista :-)

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Balázs most épp Paranoid droid néven fut, időnként kitiltják, de mindig visszajön.


Itt pl normális választ adtam neki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2020. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!