Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legolcsóbb megoldás ha...

Mi a legolcsóbb megoldás ha az ember heti-napi rendszerességgel külföldre akar csomagot feladni?

Figyelt kérdés
Elképesztően horror árak vannak a neten, minden csomagküldő már az Unión belülre(!) is ilyen 9-10 ezertől visz legolcsóbban, és akkor még az USA-ról nem is volt szó... És apróságokról van szó, ilyen 0,3 kilós, 8-10 centis dobozkákról, nem autókról meg plazma tévékről... Tényleg nincs ezeknél olcsóbb? Aki ad fel csomagot aktívan külföldre, ő hogyan oldja meg?

2020. jan. 11. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, mi heti szinten küldünk csomagot külföldre és a leszerződött ár se sokkal alacsonyabb, mint a magánszemélyeknek adott.
2020. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor ez így hogy éri meg bárkinek is? Főleg hogy én pl. rendeltem már az USA-ból, és ott mindennel együtt (tehát termék+szállítási díj) volt 3800 Ft... Akkor az hogy éri meg az eladónak, ha csak a szállítási díj 10000 Ft?
2020. jan. 11. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

"Akkor az hogy éri meg az eladónak, ha csak a szállítási díj 10000 Ft?"


Azt eladónak?

A szállítási díjat az esetek nagy részében a vevő fizeti!


A vevőnek nem éári meg - néha - ezért nem rendel az eladótól - rendel pl. más országból, ahol olcsóbb a postaköltség.


Lényeg az, hogy "segítjük" a vállalkozásokat :-)

Kínából egy időben teljesen ingyenes volt a postázás - talán még most is sokszor az.

Én már belefáradtam ebbe, szüneteltetem.

2020. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a reális ár nagyobb futárcégeknél.

Úgy tudsz kedvezményt elérni, hogy céges ügyfélként regisztrálsz és a helyi sales-essel felveszed a kapcsolatot és megpróbálsz kedvezményt kialkudni. Bár ez is inkább akkor működik, ha már van múltad a céggel és látják a forgalmad.

2020. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyen kis súlyú és kis méretű csomagokat levélként is fel lehet adni -legalább is a postán. Láttam a múltkor feltett kérdésednél nevettél rajta, pedig így van :) Az is pár ezer forint lehet, de közel sem kerül 10 ezerbe. USA-ba adtunk már fel nem egyszer 2 kg alatti csomagot így.
2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!