Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsobb csomagszal...

Melyik a legolcsobb csomagszallitas Angliabol?

Figyelt kérdés

Googleba is talaltam parat de iszonyat dragak.

Sajat tapasztalat erdekelne.

Koszonom :)


2020. jan. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld a csomagot.

Pár kilós csomagot Hermes-szel.

Száz kilósat Árvatrans-szal.


Szóval érted a különbséget. Más cégeknek mások a profiljai.

2020. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről itthonra bármelyik filléres, csak innen kerül egy ceruzát is 50 ezerbe kiszállítani bárhová...
2020. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Konkretan pelenkat szeretnek kuldeni otthonra a testverem babainak. Tehat viszonylag nagy helyet foglalna el. Nyilvan nem ipari mennyiseget de egyszerre tobb csomaggal.

Egyebkent vamnal ez nem lehet gond? Sajat celra lenne nem eladasra.

Masodik, esetleg tudsz konkretat?

2020. jan. 11. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha küldesz neki pénzt és ő megveszi magának. Sokkal jobb mint plusz ££ kifizetni a szállításért is
2020. jan. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Tudok. Én kis, 10x8x6- centis csomagot adtam volna fel, Münchenbe (alig 1000 km, unión belülre) a DHL pl 23.000 Ft körül viszi ki legolcsóbban, de a posta (amelyik lassú és sokszor elkeveri a dolgokat) az is ilyen 15 ezer. És mondom, ez egy akkora csomag ami kézben elfér (és nem is nehéz, 0,3 kg körüli). Na most a nagy csomag pelenkáknak még helyigénye is van (hiába nem nehéz), olyankor térfogatsúlyt számolnak, simán lesz vagy 40 ezer a szállításuk. (Bezzeg én vettem úgy játékot meg hasonlót az USA-ból hogy szállítással együtt volt 3800 Ft, Kínából meg konkrétan párszáz Ft-ért veszek dolgokat, szóval ezért mondom hogy külföldről itthonra fillérek, innen külföldre csak milliárdosoknak). Én is támogatom hogy inkább utalj pénzt és vegyék meg ott helyben a pelenkákat.
2020. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!