Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMAGtól erőlre utalán után...

EMAGtól erőlre utalán után vissza lehet kérni a pénzt?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsony környékén rendeltem egy TV-t (Előre utalással) a rendelés részletei közt világosan látható ,hogy elfogadták a pénzt viszont nem haladt tovább a rendelési folyamat.

Ilyenkor mi a teendő van ötletetek ?



2020. jan. 14. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem kaptad meg a terméket?


Mond le a rendelést és kérd vissza a pénzt.

Amúgy jó türelmes ember lehetsz.

2020. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
az oldalukon minden le van irva pontosan. az ugyfelszolgalat mit mondott, szoban vagy irasban kerested oket?
2020. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóban és írásban is kerestem őket.

Már 3 emailt küldtem nekik.


9x próbáltam hívni őket, miután le zongoráztuk nyomja meg az x,y számot, után csak zenélés megy és nem kapcsolnak senkit 10 perc volt az eddigi Max várakozási idő.

2020. jan. 15. 05:57
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Az emag a forgalmazó? Vagy marketplace partner? Ha az utóbbi, akkor őket is kereseted.


Illetve el tudsz állni a vásárlástól.

2020. jan. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabesz147 válasza:
Fenyegesd meg őket bírósággal, Fogyasztóvédelemmel.
2020. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az emag egy ge ci román pénztolvaj banda


nekem se fizetnek vissza egy nem teljesített rendelést.

Nekem szeerncsére csap pár ezer forintos tétel, és még csak pár napja vároka pénzemre



De asszem búcsút mondhatok a pénzemnek, az interneten olvasott tapasztalatok alapján


Hogy a facba van hogy nem lehet az ilyen cékek ellen semmit tenni?


Miért nem zárják be ezt a ge ci céget?

2020. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este 7 körül el értük őket végre azt mondták,, Igen láttuk a problémát. '' küldenek egy email - t amiben erősítsem meg hogy el állok a rendeléstől, szóban.Nem kapok róla értesítést ha vissza kaptam a pénzt de látni fogom az e-bankomban.

Tanulság amit levontam( ne utaljatok soha előre)

2020. jan. 17. 04:58
 8/8 anonim válasza:
Ha jól sejtem céggel szemben is lehet visszahívást kérni a bankodnál, ez lett volna az első lépés, másodikként feljelenteni őket. Az egyik csak eredményre vezet.
2021. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!