Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy társkereső oldal behajtóka...

Egy társkereső oldal behajtókat mégis hogyan tud az emberre ráküldeni vagy hogyan tudnak lenyomozni? Inkább fizessem be mert később gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
Éves tagságot kötöttem, majd az első hónap után úgy döntöttem hogy nem akarom tovább használni az oldalt, ekkor felfüggesztették a profilom majd mikor próbáltam felmondani a szerződést azt írták akkor is ki kell fizetnem az egész hátralevő összeget mivel csak két hétig élt volna ez a lehetőség hogy visszamondjam, viszont a kártyámról csakis az első havit tudták levenni fedezet hiány miatt, úgyhogy jelenleg követelik rajtam a többit. Emellett kaptam már egy olyan e-mailt hogy ha 17.-éig nem fizetem be akkor behajtókhoz fognak fordulni. Még érdemes leírnom hogy a keresztnevemen és e-mail címemen kívül semmit sem adtam meg az oldal számára.
2020. jan. 16. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

"Még érdemes leírnom hogy a keresztnevemen és e-mail címemen kívül semmit sem adtam meg az oldal számára."


Mivel fizettél akkor? Készpénz? Bitcoin?

2020. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Revolut kártyával
2020. jan. 16. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

"Éves tagságot kötöttem,"


Kötöttél egy szolgáltatásra egy szerződést, éves szerződést.


"szolgáltatás nyújtására irányuló szerződés esetén a fogyasztó a szerződés megkötésének napjától számított 14 napon belül elállhat a szerződéstől."


Ezt nem tetted meg, tehát él a szerződés.

Nyilvánvaló, hogy bankkártyával fizettél. A bankkártyához tartozik egy bankszámlaszám, a bankszámlához név és cím.


A társkereső oldal, amint beérkezik a számládra valami pénz, máris leemeli róla - mivel megadtad a bankkártya adatokat és nyilván az engedélyt, hogy minden hónapban levonják.


Ha ezt nem tudják megtenni, akkor átadják követeléskezelő cégnek, akik küldenek fizetési meghagyást, aztán ha továbbra sem fizetsz, átadják a végrehajtónak - de ekkor már jóval több lesz, mint az eredeti tartozás, mert mindenki ráteszi a maga munkadíját.


Fizess minden hónapban és "élvezd" a szolgáltatást - így jársz a legjobban - ezt meg betudod tanulópénznek és legközelebb jobban meggondolod, mit csinálsz, mire nyomsz rá és mikor kinek adod meg az adataidat. ENNYI.

2020. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Elittárs? Ahogy olvastam ott szoktak ezzel szórakozni. Hagyd a francba. Fenyegetőzés megy.
2020. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg adatokat akkor sehogyan. A kártyaadatokhoz pedig semmi közül, abból semmit nem tudnak meg.
2020. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!