Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayról vásárláskor mikor...

Ebayról vásárláskor mikor paypallal fizetek, hol kell beállítani hogy ne ők hanem a bankom konvertálja a pénznemet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kiválasztod fizetésnél.
2020. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Alapértelmezettként is be lehet állítani valahol, de azt pontosan nem tudom hol. Viszont ahogy az előző válaszoló is írta, fizetés előtt is lehet állítani, valami olyasmit kell keresni emlékeim szerint, hogy "currency change options".
2020. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kiválasztom fizetésnél, ez nem jó.

A második válaszoló ötletének utána nézek, vagy igen vagy se..

A paypal fiókomnak nyitva kell lennie? Tehát mint az otp-s netbankomnál szoktam, belépek és ott van minden.

Mert eddig úgy csináltam hogy simán szokás szerint vásároltam, majd jobb oldalon rányomva hogy fizetek, bejött egy pici ablak (kicsi) és ott beírtam a paypal jelszavamat, és már kész is volt, nem volt semmi opcio.

Én nagyon kezdő vagyok e téren.

Néztem videókat erről, de mindég más és más a felület, mások (profik) se találják!

2020. jan. 19. 16:39
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem olyan lenne jó hogy egy mai, friss paypal felületen végig vezetne egy videó, abból egyből meg tudnám csinálni, de ez így nem jó annyira, vagy megtalálom vagy nem, azt se tudom hol keressem.
2020. jan. 19. 16:42
 5/21 A kérdező kommentje:
TALÁLTAM egy jó képet! Erről beszéltem, én így szoktam! [link] itt kéne vmit?? Vagy be kell lépnem a rendes paypal fiókomba?
2020. jan. 19. 16:51
 6/21 anonim válasza:
Jó lenne a segítség, tehát én is várom a hozzászólásokat mert engem is érdekelne!
2020. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Fizetéskor biztosan be lehet állítani, ha nem láttad ezt opciót, akkor nem jól nézted.
2020. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lehet, úgy látom ezt a funkciót, lehetőséget senki se használja, akkor ha nem jön össze marad a közvetlen kariról utalgatás.
2020. jan. 20. 05:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt:


Beállítások (fogaskerék) / Kifizetések / Automatikus kifizetések kezelése / Finanszírozási források kezelése / Conversion Option


Ez lehet csak az automatikus fizetésekre állítja be, de lehet a többire is utána ezt teszi alapértelmezettnek.


Más lehetőség nincs, ha ez nem megy, akkor mindig egyedileg kell átállítani.

2020. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A paypal oldalon gondolom, megnézem. Hallottam olyat is hogy minden egyes alkalommal kell, de hol... de ezt megnézem, vhogy..
2020. jan. 20. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!