Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson és egyéb használt...

Jófogáson és egyéb használt dolgok eladásával foglalkozó oldalak segítségével könnyebb eladni valamit, hogy ha földrajzilag népesebb megyében vagyok vagy fővárosban?

Figyelt kérdés
Budapesten, Győrben gyorsabban és könnyebben el lehet adni valamit mint mondjuk egy olyan megyében ahol fogy a lakosság? Jófogáson hirdetek dolgokat és kegyetlenül lassú szokott lenni az eladás . El szoktam adni csak hónapok is eltelhetnek az adott tárgyam után. Mi lehet az oka ennek ? Én arra tippelek,hogy egy 3-4 ezer ember lakik itt ahol én. Kis városnak mondom és a megyém lakossága fogy mert keleti régióban vagyok. Gyorsabb eladni egy tárgyat a milliós lakosságú fővárosban mint mondjuk pár száz ezres megyékben ?
2020. jan. 22. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván gyorsabb. Az is számít tudod e postázni, futárral küldeni és ennek mennyi a költsége stb.
2020. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy apróságokat kínálsz, vagy nagyobb, drágább dolgokat?

Én most kerti bútorokat nézegetek, és nem szűrök megyére, városra, mert minek... 2390 Ft a házhozszállítás díja, nekem mindegy, hogy Győrből vagy Debrecenből hozzák.


De ha 500 Ft-os könyveket hirdetsz, akkor nyilván nem fogok érte +2390 ft-ot fizetni.

2020. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!