Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni 16 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék valahogy pénzt keresni de egyszerűen nem találok diákmunkát Kaposváron. Lehet hogy csak én vagyok béna de csak egyetemistákat foglalkoztató ajánlatokat láttam. Ha a diákmunkát kizárjuk, tudnék valahogy máshogy pénzt keresni?

2020. jan. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Jogsi?

Nyelv?

Szakma?

Fullos test?

Indulótőke?

Anyád engedné?

2020. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Menj el a melodiakhoz vagy valami hasonlo diakszovezkezethez. Toluk kaphatsz melot, pl tescoba arufeltoltonek hetvegere.
2020. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó véleményét osztom én is. Múltkor láttam a Facebookon én is a hirdetésüket. Sok pozitív vissza jelzést láttam/hallottam már velük kapcsolatban. Sokan dicsérik. Ami ritka a mai világban. Nyilván, milliós meg százezres fizetésekre ne gondoljál. Annyit nem fogsz sehol kapni, mint egy rendes dolgozó. Pláne, hogy hivatalosan nem is dolgozhatsz csak mint diák, mert 16 éves vagy.


Esetleg a jogsi(k)val hogy álsz?


AM / A1 kategóriák valamelyike meg van? Esetleg a B-t elkezdted már? (Persze csak ha közelíted a 17-et, mert 16,5 évesen kezdheted el autóra a jogosítványt.)


Pizzériá(k)ba elmehetsz dolgozni Te is, ha van jogsid, és persze fel is vesznek. Ott a napi pénzed ugyan az, ráadásul ha jó pizzériát fogsz ki, még a borravaló is egész jó lehet.


Csak az alsó hangon napi 12 órát jelent. Neked talán mondjuk még az fárasztó lehet ennyi idősen, de viszont jó pénz keresési lehetőség, és "szabad élet" cserébe.

2020. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!