Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol kell igényelni a fűtés-,...

Hol kell igényelni a fűtés-, és gáz ár támogatást?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a Magyar Államkincstárnál kell, de a honlapjukon valami hiba folytán nem lehet megnyitni az erre vonatkozó oldalt.
2008. nov. 19. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben a 2009-re vontakozó érdekel, akkor azt hiszem, tudok segíteni.

Én tegnap felhívtam az államkincstár ingyenes számát. (189)

Azt mondták, hogy majd november végén "figyeljem" a médiát, mert akkor lesz valami (törvénytervezet?-valami ilyesmi-), és majd csak azután lehet majd leadni az igényléseket. Addig sajnos nincs mit beadni. A kérdésre, hogy lesz-e támogatás egyáltalán, az a választ kaptam, hogy "elméletileg lesz".

2008. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Talán rosszul emlékszem, de úgy tudom november végéig kell beadni a 2009-es igénylést és nem novembertől.

Ki érti ezt?

2008. nov. 20. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én válaszoltam neked. Igen, úgy volt, hiszen amióta van, azóta így kellett beadni. Viszont gondolom mindenkinek feltűnt, hogy nem küldött az államkincstár papírt, pedig kellene neki. Én ezért hívtam fel őket, hogy most akkor mi van. Nincs sehol se kalkulátor, se letöltendő adatlap, semmi.

Ezért gondoltam megkérdezem az illetékeseket, ajánlom neked is a leírt számot! Ingyenes, és nem kell sokat várni. Minden kérdésre válaszolnak.

2008. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kielégítő választ.

Jó, hogy ilyen segítőkész emberekkel van teli ez a fórum.

A válaszod hasznos volt a számomra.

2008. nov. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!