Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van az...

Szerintetek mi értelme van az egész postafióknak, ha sehova nem lehet beállítani, ha meg minden levelet oda akarsz, menj be személyesen havi 2.500 forintért pluszban?

Figyelt kérdés

8.500 forintot kifizettem. 2,5 hónapra mert februárban kapok egy vagy kettő levelet, amit nem szeretnék, hogy apám kibontson.

Neptunban beállítani nem lehet. Kib@ztam ennyi pnézt az ablakon, a postafiók meg egy sz.r... Nem tudok a héten odautazni...


2020. febr. 4. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

1) előre kell tájékozódni

2) Felhívod a TO-t, ha nem megy egyedül

2020. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondta, hogy semmi probléma, ők is odakérték az egyetemről. Meg csak meg kell adni. TO-val beszéltem. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy a szabályzatuk szerint mindent az állandó alkcímemre kell, hogy küldjenek. Elolvastam a szabályzatukat, nincs benne ilyen. Ekkor felhívtam őket újra, hogy nem tartalmaz ilyet, küldjék el, hol van ez leírva. Ekkor közökte, hogy mindent oda küldenek és lerakta a telefont... Visszahívtam, de ordibált, mondom így szeretem ezt az egyetemet, nem csalódtam.


Még az oktatási dékánhelyettest megpróbálom, vagy a tanszéki ügyintézőt, de sok reményt nem fűzök hozzá...


Hónapokig tájékozódtam. Mimdent elolvastam, többször utánakérdeztem a postán, ezen az oldaloni is. Azt írta mindneki, hogy simán lehet...


Aha személyesen tudjátok megcsinálni, hogy mimden odamenjen, amit nem is akarok, mert számlák stb., reklám jöhetnek... Ez több, mint a postafiók teljesen díja, amit ezért kér.

2020. febr. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!