Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjthetnék össze 2 év...

Hogyan gyűjthetnék össze 2 év alatt 1 millió forintot nyolcadikosként?

Figyelt kérdés
Tudom ez nagyon sok de nem hülyeségre pazarolnám mivel utazni szeretnék vele 3 hónapra Thaiföldre és nem kérek negatív véleményeket anyum kipotolna ha lenne egy nagyobb összeg a kezemben gondolkoztam hogy jövőre megyek diakmunkára de milyen más lehetőség van még?
2020. febr. 7. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Diákmunkára 15 év felett mehetsz szülői engedéllyel legkorábban (ha már vagy annyi akkor bocs).
2020. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

16 évesen 3 hónapra Thaiföldre 1 millió ft-ért?

Várj még egy kicsit vele és ha nagykorú leszel, akkor simán összedolgozhatod ezt a pénzt.


15 éves korodig nem dolgozhatsz, 15 éves korodtól csak a nyári szünetben és csak szülői engedéllyel, 16 éves korodtól már év közben is.

DE! Meg kell, hogy mondjam, 18 év alatt azért elég nehéz munkát találni, majd diákszövetkezetben próbálkozz...

2020. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legálisan sehogy. Fiatal vagy, semmi munkatapasztalatod nincs, csak egy thaiföldi álmod van.
2020. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkával (ahol 1000-1200 Ft feletti órabérek vannak) + ajándék pénzekből (karácsony, szülinap), ha másra nem költesz, összejöhet.


Az ötlet létjogosultsága más kérdés.

2020. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 évig lesel nyolcadikas?
2020. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Call911 válasza:
Én értem,hogy a tököd televan azzal,hogy mindenki azt mondja hogy fiatal vagy még ehhez,ezért én nem mondom ezt most. Mindazonáltal első lépésként valami könnyebben elérhető célt kellene támasztanod magad elé,mert máskülömben az élet fog nyakonverni érte,mellesleg arra amit tervezel egyszerűen nincs mód kivéve ha a szüleid milliomosok amit erősen kétlek. Persze ne add fel a dolgot de ennek még nagyon nincs itt az ideje.
2020. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!