Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy volt munkahelyemről a...

Ha egy volt munkahelyemről a tudtuk nélkül írok szakdolgozatot abból lehet bajom?

Figyelt kérdés

Épp olyan témát választottam, amivel az előző munkahelyemen foglalkoztam. Természetesen üzleti adatokat nem adnék ki, csak a munkafolyamatokat mutatnám be, illetve azt boncolgatnám mit hogyan lehetne másképp. Megkerestem egy volt kollégát, aki szerint több beleegyező nyilatkozat kellene és nem is biztos, hogy belemennének lévén, hogy felmondtam. Egyébként már más kolléga is írt róluk szakdolgozatot mikor ott dolgozott.

Ha a tudtuk nélkül megírom és titkosíttatom, akkor lehet ellene bármi kifogásuk? Hisz nem valószínű, hogy valaha megtudják.


2020. febr. 8. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleve kellene egy ipari konzulens is, aki ott dolgozik, már ezen is elbukhat a dolog.

Én nem erőltetném a dolgot, mert jogilag beléd köthetnek.

2020. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalnék a helyedben, drága lehet. Csináld tisztán!
2020. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van, újragondolom a koncepciót :)
2020. febr. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!