Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyar szépségipari szolgált...

A magyar szépségipari szolgáltatók (kozmetikus, fodrász, körmös) miért dolgoznak drágán és trehányan?

Figyelt kérdés

A munkájuk minősége nagyon gyenge miközben az árak megduplázódtak az utóbbi időben és borzalmas tudatosan elvárják a borravalót és bájolognak és jópofiznak a semmiért.


Elmentem gyantáztatni 8 ezért, ezért azt kaptam hogy egy csomó szőrt fenn hagyott a kevésbé látható területeken.

Fodrásznál 20 ezért kaptam egy összecsapott munkát: gyors festés és egy egészségügyi vágást frizura és forma nélkül. A körmös ugyanez.

Persze mindegyik úgy viselkedik, mintha minimum orvos lenne akkora az önbizalma miközben trehány munkát adnak ki.

Rengeteg a negatív hozzászólás a Google értékeléseknél akármelyik ismertebb üzletről van szó.

Túl magas lovon ülnek sokan itt.


2020. febr. 9. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Megadjam a kozmetikusom elérhetőségeit? Csak mert általánosítasz....

Az én kozmetikusom piszkosul olcsón (5000 ft egy srckezelés szemöldökgyantával) dolgozik és jól, ráadásul géllel és nem gőzzel, úgyhogy gyors is és nem kellemetlen.

2020. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert iszonyatos az igeny a munkajukra. Egyeni vallalkozo ismeros, berli a szalont, havi 1-1.5 milliot keres. Masik, alkalmazott, havi 500 nettot.
2020. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 ismerősöd fodrász, kozmetikus, körmös?
2020. febr. 10. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Az.
2020. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!