Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Extreme Digital rendelés?

Extreme Digital rendelés?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozásnak szeretnék rendelni egy terméket. Egyéni vállalkozásnak is ugyan olyan garancia lehetőségei vannak, mint a magamszemelynek, vagy egyéni vállalkozónak másabb? Az adott termekre a garancia 5 év. Az oldalukon erről nem találtam semmit sem
2020. febr. 12. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egyeni vallalkozokent nemhogy 5 ev, egy se jar. Ez az ara annak, ha vissza akarod igenyelni az afat.

2020. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, magánszemélyként, egyéni vállakozóként és céges vásárlóként is rendeltem már Extreme digital-tól, mindig volt garancia
2020. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális cégeknél ez fel sem merülhet, csak a szarrágóknál. A laptopomat szervizelni kellett kb 4 éves korában. Hivatalos hp szerviz, még számlát sem kértek, semmi, megnézték a gyári számot, látták, hogy garis még és szó nélkül megcsinálták. Pedig céges gép.
2020. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen esetben nem vagy fogyasztó, a jogszabály nem kötelezi a kereskedőt jótállásra, szavatosságra, elállási jogra, stb. Ez nem azt jelenti, hogy nincs garancia, hiszen ezek jellemzően önként vállalt garanciák. Ha valamire 5 év garanciát adnak, az már nem a fogyasztói jogokból eredő (hiszen az csak 1 év lenne), így minden bizonnyal az 5 évet mindenki részére vállalják.
2020. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!