Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forint árfolyam rettegők!...

Forint árfolyam rettegők! Most mi van?

Figyelt kérdés

335.

Többet adnak el, mint amennyit vesznek.

A piac már csak ilyen. Vagy két nap alatt mégis szárnyalni kezdett a gazdaság?

Mi köze volna a kettőnek egymáshoz?



2020. febr. 14. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Várjuk ki a végét azért, az elmúlt hónapokban többször is volt átmeneti visszaerősödés, hogy aztán még tovább gyengüljön az árfolyam.
2020. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom kérdező Te szoktál-e boltban vásárolni vagy anyuci-apuci intézik helyetted, pedig hidd el nagyon észrevehető drágulások vannak. Olyan dolgok pl. hogy sertéshús, marhahús, kolbász, felvágottak, stb nagyjából 18-20% ot emelkedtek, ami nagyon sok, tekintve, hogy már eddig sem voltak olcsók, na de most...
2020. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ugye tudod hogy ez üzleti kategória nem pedig politikai
2020. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
27%
Szerintem pont hogy olcsóbb lett a hús, bár mondjuk én kizárólag magyar húst veszek
2020. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Tőlem lehetne akér 420 is, és akkor is kamionból szívom a gázolajat meg csak ha nagyon szédülök akkor eszek. Inni meg tudok cégeknél a csapból. Sok buta meg csak rettegjen,na há nincs igazam?
2020. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Mennyi is volt a 2. orbán kormány indulásakor 2010-ben? 275.

Most akkor mi van? Szárnyal a gazdaság azóta?


[link]

2020. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, már az előző bugyuta kérdésednél kiderült, hogy lövésed nincs a témához, úgyhogy nem kellene erőltetni...
2020. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Drága a hús? 1700 forint a sertés karaj... ausztriában 10-15 euró, mondjuk az lehet minőségi...
2020. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Igazad van, ott valóban még drágább. A fene se érti már ezt: [link]
2020. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#2, szoktam vásárolni. A hús ára inkább a sertéspestis miatt emelkedik(300 milliót öltek le, nálunk meg az állomány negyedét), ennek sok köze nincs a forint árfolyamhoz. Vagy tegnap óta olcsóbb lett?

****************

#3 azért láttam itt is pár előzményt, szóval ha megengeded, marad.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


*************

#6

Hát az az,mi köze a forint árfolyamnak a gazdasághoz? És, ha ien, miértépp a magyarhoz? A pénzpiac napi pörgése nagyobb, mint az éves magyar GDP.



*************


#7, briliáns logika, te aztán tudsz érvelni! Mégis, miféle kérdésre gondolsz?


*************


Amikor romlik a forint, a sok amatőr sikoltozni kezd, hogy mongyan le, meg fegyverbe, most két napja alatt javult a kormányzat?


HA volna összefüggés a devizaárfolyam és a gazdasági fejlődés között, az USA már koldus volna. 1913-ban, mikor a Jegybankot magánkézbe adták, 1 uncia arany 1 dollár volt, '44-ben már 3300%.kal drágább, 33$, most meg 1500 felett. Na ez már komoly! De mégis, kihülye mondaná, hogy az USA tönkrement?

2020. febr. 15. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!