Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Magyar Posta logisztikai...

A Magyar Posta logisztikai depóba hétvégén is dolgoznak?

Figyelt kérdés

Szóval Németországból rendeltem valamit. Már itt van Magyarországon a Megyémben. A csomagszám alapján azt írja hogy feldolgozás a logisztikai depóban. A kérdésem az, hogy hétvégén is van feldolgozás? Sajnos bejöt ez a két nap hétvége, így pár napot csuszhat.


Még annyi lenne a kérdésem, ha feldolgozás alatt van a logisztikai depóba a csomag, mikorra várható hogy hozza a postás? Jövőhét?


Hozzáértők írjanak!


Köszi.



2020. febr. 15. 04:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem dolgoznak. Múltkor egy vasárnap érkezett Kínából repülővel a csomag, hétfőn már itt volt a városomban, kedden ki is hozták. Szóval ha szombaton be érkezik, lehet rá esély, hogy hétfőn kihozzák.
2020. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pénteken érkezett a városomba a csomag. Tehát ha jól értem a depóba is dolgoznak hétvégén? Jó lenne ha jövőhét folyamán megérkezne.
2020. febr. 15. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:

"Pénteken érkezett a városomba a csomag. "


Akkor valószínűleg hétfőn vagy kedden már meg fogod kapni. Azt azért tudnod kell, hogy baromi nagy emberhiány van a postán, mindenhol: postás, futár, postai ügyintéző, stb. Kész csoda, hogy még nem omlott össze a rendszer...

2020. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt jó lenne tudni hogy az MPL depóba hétvégén is dolgoznak e? Ha igen, akkor keddre megkapom. Ha nem, akkor valószínű hogy a hétközepén már megkapom. Mint írtam, a jelenlegi státusz: Budapest feldolgozás a depóba. Ez az utolsó hely, azóta változás nincs. Szerintem hétvégén nem dolgoznak.
2020. febr. 15. 12:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a központ ügyfélszolgálata felveszi a telefont?
2020. febr. 15. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nem értelek, normálisan válaszoltunk, hogy valószínűleg hétfőn vagy kedden megkapod a csomagot. Most min lovagolsz még mindig, hogy dolgoznak-e vagy sem? HÉTVÉGE VAN!! Tudod, vannak olyan napok, amikor az emberek nem dolgoznak.

Tudomásul kéne végre venni, hogy nem állnak mindig készenlétben a nap 24 órájában 7 napon keresztül még a szolgáltatók sem!

Menj ki külföldre: vasárnap nem fogsz nyitva találni még boltokat sem, nem ám, hogy hivatalt meg postát...


Képes vagy hajnali háromnegyed 5 óta ezen pörögni?


TÜRELEM! VÁRJ!

Mi a búbánatért akarnád felhívni őket? Pont ugyanazt mondanák, mint mi: ha bp-i vagy és budapesten van a csomag, akkor hétfőn-kedden megkapod.

2020. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Budapesten
2020. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Többnyire esti műszakban dolgoznak, van olyan ahol pl hajnali 2-ig. Utána a reggeli járat megkapja a számára kiválogatott küldeményeket és viszi ahova vinnie kell (hajnalban). Következő héten biztos meg fogod kapni, ha már a megyében van. Mivel egyebet nem mondtál a küldeményről, hogy hogy adták fel mekkora, elsőbbségi, csomag vagy ajánlott levél, stb. nem lehet pontos infót sem mondani. De ezért felesleges telefonálni, nem fogod gyorsabban megkapni és valóban túl van lihegve ez a téma.
2020. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erről információm nincsen, és bisztosan ide fog érni jövőhét folyamán.
2020. febr. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!