Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérhetek új személyit, ha...

Kérhetek új személyit, ha szemüveges és szakállas leszek és már nem hasonlítok a régebbi képre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kérhetsz, hanem KELL.
2020. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, hogy azért csináltatott volna valaki új személyit, mert megváltozott a kinézete. Az enyémen a 13 éves fejem van, most vagyok 21, gondolhatod, hogy mennyire hasonlítok magamra:D Amúgy mindegyik fényképes igazolványomon máshogy nézek ki, az egyiken vállig érő hajam van, a másikon tök rövid, stb. Úgyhogy szerintem nem szükséges, de biztos lehet. Nekem csak egyszer volt olyan, hogy 2 igazolványomat is elkérték, és hosszasan nézték, de ha mindegyik adatod egyezik, akkor nem szoktak vele foglalkozni.
2020. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerhető fel, akkor újat kell készíttettni. Az, hogy a hatóságok embere rugalmasan kezeli, az kettőjük dolga. Mivel nincs egzakt meghatározás a felismerhetőségre, ezért felelősségre sem lehet vonni őket.

A változás önmagában nem teszi szükségessé. Nőknél pl. viszonylag gyakran megtörténik, hogy hol rövid a haja, hol hosszú, szőkére festi magát, vagy vörösre, barnára. Férfiaknál a sima arc vagy szakáll eléggé stabil, de előfordul náluk is változás.

A lényeg a felismerhetőségen van.

2020. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!