Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otto webáruház: Miért nem...

Cingi75 kérdése:

Otto webáruház: Miért nem tudatták előre az elhatározott, már jó előre tudott 14-i megszűnést? A kifejezhetetlen becstelenségük sok ezer vevővel törvényes? Mi lesz a sorsa a visszáruknak? Most életemben először feljelentek valakit.

Figyelt kérdés
OTTO webáruház példátlan inkorrektsége:14-én megszűnt.13-án már nem vette át a visszárut(17ezer ft).15-én 0:07-kor tudatták velem a megszűnést.

2020. febr. 16. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Megértem csalódottságodat, de feljelentés előtt talán hívd fel a jövő héten az OTTO oldalán megadott ügyfélszolgálati telefonszámot, a panaszod rendezésére.


[link]


"Az otto.hu oldalon vásárolt termékekért az Otto Central Europe Kft. a jogszabályi előírásoknak megfelelően továbbra is vállalja a szavatosságot és a jótállást változatlan feltételekkel"


Amúgy meg búcsúajándékként 3.000 ft-os kedvezményt adnak a Bonprix-en való vásárlásnál a törzsvevőknek.

Ez mondjuk nem annyira inkorrektségre vall.

2020. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyártói garancia is van a világon.Ami meg aligha az Otto volt.


Mindennapos eset az ilyen webáruházak esetében. Ha mindenki feljelentést tenne, mert megszünt egy webshop csak erről szólnának a peres ügyek.

2020. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13-án már nem vették át postástól 17e ft visszárut(kicsi lett).14-én csak tel.automata volt órákig hívtam.3 0 0 0 ft kész,így el van intézve?Hm?Hány visszáru lehet..?3 0 0 0ft ?
2020. febr. 17. 04:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsi a méret!Visszáru másnap visszapostázva!...milyen szavatosság?milyen jótállás?milyen gyártói garancia?Micsoda???
2020. febr. 17. 04:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kifogásod van egy adott termékkel kaocsolatban a gyártóhoz is nyugidtan elküldheted, attól mert megszűnik egy kereskedelmi vállalkozás vagy bezár pl egy magyar üzletet még él a termék garancia.


A német otto egyébként nem hiszem hogy megszűnt volna...


[link]



"Az otto.hu oldalon vásárolt termékekért az Otto Central Europe Kft. a jogszabályi előírásoknak megfelelően továbbra is vállalja a szavatosságot és a jótállást változatlan feltételekkel. A február 14-ig leadott rendelések kiszállításra kerülnek, amennyiben a megrendelt termékek készlete elérhető.


Kérdés vagy szavatossági probléma esetén keresse ügyfélszolgálatunkat:


rendeles@otto.hu (06-1) 453-1-453"


Az Otto Central Europe kft csak a hazai leányvállalata, ami egyébként sem szűnt meg .😊

2020. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!