Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ingyen postázni?

Hogyan lehet ingyen postázni?

Figyelt kérdés
Ebay-en látom ezt leginkább kínából amiket küldenek az ingyen szállításos. Igaz, hogy soká érkezik meg (1 hónap), de igénybe venném én is ha lehetne. Itthon van ilyen szolgáltatás?

2020. febr. 22. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nincs...

Kínában így támogatja az állam a "terjeszkedést".

Ha jól tudom, nem ingyenes a kínainak, csak nagyon alacsony, kedvező a díja.

2020. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
De, ingyenes a kínainak. Az állam fizeti, mert az adó amit a kis összegű eladások után fizetnek be, sokkal több hasznot hoz. Ha nem lenne ingyenes a posta, a kutya nem rendelne kínából, rengeteg adótól elesnének.
2020. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
én most is kifizetem a szállítási költséget. A legtöbb ingyenes szállításhoz nincs tracking number.. nem is szoktak megérkezni. Jó pár csomagol elveszett így.. Amióta csak szállítási számmal rendelek, azóta minden megkapok.. nekem megéri azt a + 2-3$-t
2020. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem pedig mindig minden megjött ingyen postával is, sőt tracking is volt hozzá mindig
2020. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak olyat ismerek itthon, ami a postánál van címzett fizet szolgáltatás. Akinek küldöd neki kell fizetnie utólag a postát, neked feladáskor nem kell. Viszont ha nem veszi át, neked kell kifizetni,
2020. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De, ingyenes a kínainak. "


Marmint a feladonak ingyenes. Orszagon belul meg a kinai allam fizeti. Azon kivul meg mi, adofizetok, amikor a magyar posta atveszi es eljuttatja hozzad azt bezony nem a kinai allam fizette. ;D

2020. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet ingyen postázni?"


Magyarországon sehogy.

A "címzett fizet"-nél sem ingyenes, max a feladónak, de ott is fizetni kell az igénybevett szolgáltatásért (posta)

2020. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“ A "címzett fizet"-nél sem ingyenes, max a feladónak, de ott is fizetni kell az igénybevett szolgáltatásért (posta)”


Nem állítottam, hogy ingyenes és köszi, hogy leírtad ugyanazt, mint én.

2020. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is Neked írtam, hanem a kérdezőnek :D
2020. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!