Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erste virtuális kártyával...

Erste virtuális kártyával történő online vásárlás. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Bevan állítva az összeg,idő mettől meddig használható fel xy összeg stb.Minden ami kell (tudtommal),mégis korlátozva van a vásárlás... Például.:

-Aliexpresszen bizonyos összegig enged csak vásárolni,ha van még termék amiket nem engedett kifizetni,akkor éjfél után megtehetem...

- Wishen van egy "nyeremény játék",összeg,vásárlási darabszám stb be van állítva a virtuális kártyán mégis 24 órán keresztül csak 42 tranzakciót enged,DE ma már újdonságként csak 37-et...


Valaki megtudná mondani mégis mit kellene még állítani,hogy minden oké legyen? Most az oldalak vacakolnak (amit erősen kétlek...) vagy az Erste k*cs*g és nem engedi,hogy azt tegyek a saját beállított összegemmel amit szeretnék?


2020. febr. 22. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok az összegek kb értékek, középárfolyamon. A pontos összeg a bank árfolyamán van váltva. Ezért ha pontosan a megjelenített összeget állítod be, nem fog működni. Mindig hagyj ráhagyást.
2020. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,de itt nem lenne avagy nincs elköltve az a xy összeg.Bőven van/marad rajta..Első alkalommal az volt az első,hogy megnézzük,miért nem engedi a vásárlást...Ez úgy néz ki első rá nézésre mintha bank felől lenne valami limit..Éjfél után meg tovább engedi a vásárlást.Szóval nem értem mi a probléma...
2020. febr. 22. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi vásárlási limit nem engedi - szerintem...
2020. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!