Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebookon keresztül adtam el...

Facebookon keresztül adtam el valamit, odaért a csomag de a vevő nem fizet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Privát üzenetben beszéltük meg hogy kifizeti a szállítást, de ezt nem tette meg. Nem nagy összeg, de mivel többe került mint az utánvét, veszteséges számomra, nem mellesleg lelkileg nagyon bánt a dolog.. írtam neki, látta, tudja mi a probléma de nem reagál. Hülye is lenne mert amúgy nem tehetek semmit. Vagy mégis? Hogy lehetne ráijeszteni kicsit? (16 éves kis p*csa, nyilván nem akarom megfenyegetni, meg ilyen áron a pénz se kell, csak gondolja már át hogy ez így nagyon nem volt oké).

2020. febr. 24. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utánvéttel kellett volna küldeni, amit belekalkulálsz az árba természetesen. Ezt buktad, tanulópénz.
2020. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Kismilliószor el lett már mondva, hogy NEM a facebookon kell eladni termékeket, főleg nem utólag utalással.


Tanuló "pénz"....

2020. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utánvéttel küldeni legközelebb,tanulópénz
2020. febr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj az anyjának egy pár sort, hogy mi történt...
2020. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánvéttel küldtem, de a postaköltséget nem kalkuláltam bele az árba, a szolgáltatónál amit eddig használtam nem úgy kellett. Tehát magát a csomagot kifizette csak a szállítást nem, pedig úgy beszéltük meg hogy azt is ő állja. Azon már túltettem magam hogy nem fizeti ki, azt nem tudom megemészteni hogy röhög a markába ahelyett hogy bántaná a dolog.
2020. febr. 25. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira vészes a dolog,szerintem engedd el
2020. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
max 2000 ft -ot buktál rajta.. ez azért ne verjen a földhöz.
2020. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!