Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy valahol a...

Swedrom kérdése:

Az miért van hogy valahol a te pénzedet kezelik mint pl egy megtakarítás és ha hozzá szeretnél jutni hónapokat ülnek a kifizetésén stb?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A legtávolabbi Ausztráliában lévő brókeremtől is megérkezik 3 nap alatt a lóvé. Nem is értem milyen megtakarításról beszélsz.
2020. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És még egy csomó pénzt is fizetsz érte. A Fundamenta pl három hónap alatt fizeti ki neked a saját pénzed. Meg még túráztat is hozzá. A megtakarítással kombinált biztosításokból is idő, míg kiveszi az ember a pénzét.


Elvileg azért cserébe, hogy nem annyira likvid, magasabb a hozam, amit elérhetsz. Csak a gyakorlat mást mutat.

2020. febr. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gyorsítva kértem 30 napot és 30 munkanapot is mondtak már

A mai napig semmi a 30 nap beérkezés óta eltelt már a 30 munkanap meg hétfő fog lejárni

Azt mondták amennyivel gyorsítva kérem nem várják meg a 30 napot

Hát igen pont a Fundamentáról beszélek én is

2020. febr. 28. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok tetvek. Már elnézést, de nagyon felbosszantottam magam rajtuk. Én hitelbe akartam betörleszteni a pénzt. Ehhez kell egy hitelintézeti igazolás, adott is a bank. Potom ötezerért. Majd egy hónap múlva ír a fundi, hogy ez nekik nem elég, mert nincs rajta a tulajdoni hányad meg ez meg az. Megyek be a bankba, mondják, hogy az nem is lesz, ők csak ilyet tudnak kiadni. Azt lehet tenni, hogy az egész szerződést beküldöm fénymásolva. Na így már kiadták. De könyörgöm. Hány oldal egy hitelszerződés? 60? A Bibliát ne postázgassam, hogy ideadják végre az én pénzem?
2020. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt lenne jó tudni kihez lehetne ilyen ügyben fordulni hogy ha sürgetve kéred a pénzed kiutalását ami a sajátod nekik kamatozott meg stb a sürgetésért százalékot is vonnak le és még akkor te várjál 30 munkanapot a pénzedre
2020. febr. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!