Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet aprópénzt vásárolni?

Hogyan lehet aprópénzt vásárolni?

Figyelt kérdés

Hogy hívják azokat a kis papírgurigákat, amikben az újonnan vert aprót tartják? rá van írva, hogy 30db 100Ft stb..


Értitek miről beszélek? Szeretnék venni 1000 db 100Ft- ost. Bankba bemegyek és kiadják?


Nekem olyan kis hengerekben kéne..



Vagy hogyha pénz veszek fel bankban, akkor 2 milliónként összekötik egy kis papírszalaggal?


2020. márc. 1. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy 1 köteg pénz az 2m Ft. Tehát 100db húszezres, emrt mindig a legnagyobb értékben adnak ki pénzt, a legkisebb mennyiségben..


de aprópénznél ez hogy van?

2020. márc. 1. 15:50
 2/7 A kérdező kommentje:

kávézónkba most szereztünk egy játékgépet, 100Ft-ossal működik, szeretnék egy zsáknyi 100Ft-ost, hogy tudjunk mindig váltani...


Csak bemegyek a bankba, tessék itt van 5db huszas, kérek 1000db 100Ft-ost?

2020. márc. 1. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
postán nem adnak ki. megkérdeztem.. azt mondták ,hogy nincs is náluk érme.. se bankjegy...
2020. márc. 1. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz máshol. Ha nincs vagy nem akarnak adni, akkor nem tehetsz sokat. Bankban biztosan van és kell adniuk.
2020. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha bemegyek a bankba, akkor mit kell nyomni az érintőképernyőn? pénzváltás nincsen.. És viszonylag nagy tételről van szó..
2020. márc. 1. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezed az ott tébláboló biztonsági őrt, aki odamegy bankos mancikához és megkérdezi tőle, aki majd válaszol valamit.

Nagyobb összeget nem kötelesek, ahogyan a korábban általam belinkelt MNBs oldalon is olvashatod. Majd visszamész többször.

2020. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!