Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy és mivel lehetne 17...

Hogy és mivel lehetne 17 évesen pénzt keresni? Illetve szerintetek a meglévő pénzemmel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tesómmal nagy gondolkozások közepette arra jutottuk jó lenne egy kis pénz, és talán eladhatnának pár dolgot. Ruhák, régi kütyük, bicaj, amik már úgy nem kellenek. Ezeket milyen platformon érdemes eladni, valami általános tipp? Esetleg könyv, vagy anyag a neten,amit érdemes olvasni,úgy unblock a pénzügyről?


Illetve a másik kérdésem,hogy van most nekem nagyjából 80 ezer forintom készpénzben. Így ami összegyűlt rokonoktól, munkából,stb. Na most, ugye a pénz mindig jól jön,és késztetést érzek,hogy ruhákat vegyek,úgy érzem alig van egy normális ruhám,és annyira vennék magamnak pár új darabot. De nem is akarom elherdálni,mert ez a kuporgatott pénzem . De annyira felújítanám a ruhatáram,azt érzem minden reggel,hogy nincs semmi amit felvehetnék,utálom az egészet...- jó most itt belementünk a tinilányos problémákba,de a lényeg, hogy mit tegyek ezzel a pénzzel? :)) valamibe be tudnám fektetni,vagy éljem ki lányos vágyaim, és vegyek magamnak ruhát , hisz majd úgyis keresek pénzt a nagybetűs életben?

Na jó, nem filozofálgatni akarok, csak igy általánosan pár tippet,hogy ennyi idősen hogy lehet pénzt keresni,vagy miben van sok pénz. Köszönöm!


( és elnézést,ha az írásomból sugárzik az értetlen tudatlanság, egyszerűen ,csak tájékozódom,hátha itt kapok valami értelmes választ)


2020. márc. 4. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

80k ft nen eleg hogy legyen ertelme befektetni.


Szerintem a koztes utat valaszd.


Menj vasarolj egy ket uj ruhadarabot, de nem muszaj minden penzed elkolteni. Mondjuk 30kbol mar jo par új felső es nadrag kijon.

2020. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 _master_ válasza:
78%

Szia,

Nekem is hasonló gondjam voltak pénzszerzéssel kapcsolatban. (én is 17 éves vagyok) Keresgettem YouTubeon, interneten hogyan lehetne pénzt szerezni. Olyan 2 hónapja találtam meg ezt a weboldalt, ahol lehet posztolni olyan "gig"eket amikben te jó vagy. (pl.: photoshop, lehet akármi)

Ez a weboldal linkje:

[link]

2020. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!