Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A JTN panel miért nem müködik...

A JTN panel miért nem müködik most? Vagy csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki amikor az oldalra megyek:


Either the website is stopped or the requested domain name is not configured for any website: [link]

If you're an administrator of this site, you need to go to Sites and make sure the following domain name is configured either in the site properties or a domain alias of a running web site: hu.jtnpanel.com:443


Ja és második kérdés ha lehet:muszáj 1000 pontnak lennie hogy kérelmezzem a fizetést?



2020. márc. 5. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nekem sem megy, még nem volt eddig ilyen soha.


Igen, 1000 pontot el kell érni, az a kifizetési limit, amely 7600 Ft-ot ér.

2020. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hát nem tehet mást csak várok.


Egyébként elég nehéz összegyűjteni azt az 1000 pontot (most van kb:200 és már vagy fél éve van meg),mert néha csak egy pontot ad mert nem vagyok megfelelő a kérdőívre.

2020. márc. 7. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.

Írtam tegnap az ügyfélszolgálatnak, hogy hová a fenébe tűntek (címük megvolt a levelező listába), de még nem kaptam választ. Ameddig nem írnak, egyet sem töltök ki nekik.

Nekem kb. egy év alatt szokott összejönni az 1000 pont, de most legutóbb 4 hónap alatt összejött.

2020. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Xerf válasza:
Orosz, török, román, bolgár, horvát stb. oldalak működnek, csak a magyar nem.
2020. márc. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ezt a választ küldték nekem a honlap hibára:


Szíves elnézését kérjük az okozott kellemetlenségért. A weboldal átmenetileg nem elérhető, reméljük, hogy minél előbb orvosolni tudjuk a hibát.


A weboldallal kapcsolatos átmeneti technikai probléma ellenére a kitöltött kérdőívek után pontjai továbbra is, ez idő alatt is ugyanúgy hozzáíródnak az egyenlegéhez.


Kérjük, hogy amennyiben pontbeváltási kérelme van, emailben jelezze.

2020. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A JTN panel-t mindenki csak saját felelősségre használja!

Azt írják, hogy a jutalom 4 héten belül megérkezik paypal vagy skrill-re, amelyiket választjuk! EZ NEM IGAZ! Több olyan poszttal is találkozhatunk, amiben arról számolnak, be hónapok telnek el mire megérkezik a jutalom-vagy éppen nem! A "cég " kommunikációja hektikus, vagyis nem 100%, hogy a levelünkre választ kapunk! És ha már a cégnél tartunk; a "JTN Research Kft" a cégnyilvántartásban NEM szerepel, mint ahogy az adott oldal feltünteti. Innentől mindenki maga döntse el, hogy akar-e olyan "céggel" kapcsolatban lenni ahol vagy megkapja az elvégzett feladatért a jutalmat, vagy nem! Továbbá ha gondja van vagy kap választ a levelére, vagy nem. Jó pár olyan cég van, akik korrekten, becsületesen kifizetik a jutalmakat és nem verik át a velük együtt működöket! Mérlegeljen mindenki!

2020. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én többször elértem már a kifizetési limitet. Nagyon sokára utalnak (lehet 2-3 hónap is), de mindig megjött a pénz. 1-2 noszogató mail nem árt nekik.
2020. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!