Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem befizetni a...

Elfelejtettem befizetni a telefonszámlát, most jutott eszembe és az sms-ben azt írták hogy 7. -én kapcsolják ki. Az szombat ami ugye hétvége. Hetvegen is kikapcsolhatják vagy van időm befizetni délelőtt a postán?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem azért nem fizettem mert nem akarok,csak nagyon sok minden összejött és teljesen kiment a fejemből.
2020. márc. 6. 22:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez hanyadik felszólítás volt?


Amúgy a csekkes befizetést nem kapják meg rögtön, inkább fizesd online.

2020. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hétvégén is kikapcsolják, mert ez elektronikusan működik, nem kézzel.

Nem tudom, hol laksz, de ha olyan helyen, ahol be tudsz menni az ügyfélszolgálatra, akkor a legideálisabb az lenne, ha személyesen fizetnéd be (plazákban pl. van Telekom, stb szombaton is) vagy ha beregisztrálsz a szolgáltató oldalára és kártyás fizetéssel fizeted be.


Ezenkívül átutalással is tudnál fizetni, ha tudod a számlaszámot - ez esetben viszont ne felejtsd el az azonosítót beírni (tel szám vagy előfizetői szám)


A postai csekket semmiképpen nem javaslom, csak végszükség esetén - ugyanis az kb. 44-5-6 nap lesz, mire beérkezik és lekönyvelik.

2020. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*4-5-6 nap
2020. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Végül kiderült,hogy már befizettem...

2020. márc. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!