Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a Foxpostról?

Vélemények a Foxpostról?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A vasárnap feladott csomagot tegnap kaptam meg.

Szerintem ez megfelelő és ideért :-)

Pécsről Bp-re 999,- lehetett volna kicsit olcsóbb, de hát ez van.

2020. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Több száz csomagot adtam már fel vele, sosem volt gond. Szeretem mert gyors, igényes és nem drága. Csak remélni tudom, hogy bem fog megdrágulni a jövőben sem.
2020. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Egy kalap sz.. Azt hiszik csak a 200.000 fölötti nagyvárosokban él ember. Én a "koszos 20.000-es putri" lakója buszozhatnék 40 km-t a legközelebbi automatáig. Nem jó semmire. Inkább Postapont, az legalább ide is hoz a városba.
2020. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Kedves utolsó, egy viszonylag újnak mondható szolgáltatásról beszélünk, nincs 3 éves. Logikusan előbb a nagyvárosokban veti meg a lábát nem bivalyvalagpusztán. Persze jó magyar szokás szerint egyszerűbb mindent fikázni meg szarozni. Ott a posta neked, az aztán színvonalas.
2020. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
#4 Nem mondtam hogy a posta színvonalas. De az legalább VAN. Foypostnál a 990 ft mellé vehetnék 2000 Ft-ért buszjegyet vagy 5000-ért benzint, meg mellé egy fél napot elverhetnék rá hogy át tudjam venni, hű de megérné. Mellesleg a te hozzáállásod is "jó magyar szokás", ha már itt tartunk: aki vidéki az nem ember, annak nincs szüksége semmire. Mellesleg nem "bivalyvalagpusztán" lakom, ahol él két 80+-os ember meg 3 tehén. 20 ezres városban élek. Már bocs.
2020. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Látom nagyon becsípődött neked ez a biztos lenéznek mert vidéki vag, de ez a saját marhaságod amit nyomatsz. Mégegyszer mondom egy viszonylag új vállalkozás nyilván csak nagyvárosokban lesz. És vidéki nagyvárosokban is elérhető. Attól, hogy pont ott ahol éppen te laksz nincs, még nem lesz automatikusan szar egy szolgáltatás. Max neked nem ideális.
2020. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Én vok :) válasza:
Nem értem, hogy miért hord le valaki egy olyan szolgáltatást amit még ki sem próbált, mert túl messze van. Senki nem mondta, hogy azt kell használnod.
2021. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Én vok :) válasza:
Én csütörtökön rendeltem 16-kor és a foxpost-nál volt a csomagom aznap, másnap 13-kor már jött is az sms, hogy megérkezett a csomagautomatába.
2021. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!