Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van a csomagommal? Sose...

Mi van a csomagommal? Sose volt még ilyen.

Figyelt kérdés
Néha eBay-en rendelek ezt-azt, most a legutóbbinál azonban azt mutatja a tracker már majdnem egy hete, hogy megérkezett az országba ("Arrival in Budapest"), utána meg 6-án "In transit to destination country". Vámeljárási értesítést nem kaptam (korábban volt már vámra vont csomagom és akkor 2 napon belül kaptam értesítőt, meg amit most rendeltem alig 4000 Ft szóval nem is vonják szerintem vámra), viszont azóta semmi hír a csomag felől, és nem is "mozog", tehát 6. óta semmi hír róla. Mit csinálhatnak már vele, hova lett vagy miért nem hozzák?

2020. márc. 11. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Épp fertőtlenítik.
2020. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haha de vicces. Az USA-ból rendeltem amúgy, nem Kínából, de ez amúgy is lényegtelen.
2020. márc. 11. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy most is erről van szó, de legutóbb mikor nekem ilyet írtak Bp-re érkezés után, hogy "In transit to destination country", akkor már útban volt vissza a feladónak, és a detination country már nem Mo. volt, csak ezt nem írtak oda. valamit elrontottak, és mindenféle értesítés nélkül visszafordult a csomag.

remélem nálad nem ez van, de inkább kérdezz rá.

2020. márc. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!