Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit kezdene 2 millió...

Ki mit kezdene 2 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Ha lenne 2 milliód, mit csinálnál vele? Ha saját vállalkozást indítanál, milyet (már ha egyáltalán elég rá ennyi)? Vagy ha befektetnéd, akkor mibe? Vagy inkább csak hagynád bankszámládon, alszámlán például? Vagy bármi más ötlet?

2020. márc. 11. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Van, de 2 millió nem elég semmire
2020. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
angol tanfolyam, minél előbb menjen a perfekt angol..
2020. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, félretenném váratlan kiadásokra.
2020. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy online vállalkozás pár ezer forintból elindítható.
2020. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötletek.

#4 -es, ezzel azért "vitatkoznék" :) Ha például egy webáruházra gondolsz, ott eleve a jogi szövegek megíratása ügyvéddel pár tízezer biztosan van, talán 100 ezer is...vagy afölött, ha "komplikáltabb" az áruházad..maga a weboldal aki ért hozzá annak az tényleg csak pár ezer Ft, sablont megveszi, és persze egy csomó időráfordítás. De ha az oldal kész, meg a jogi része is rendben (mivel én speciel nem mernék csak simán kimásolni egy jogi szöveget valahonnan, mert az vagy jó az én oldalamra, vagy nem, és ha pont nem és pont ellenőrzést kapok, az pech), akkor még a marketing költség is pár tízezer legalább..de 100-200 ezer Ft -ból talán már szerintem is el lehet indulni, de akkor is csak úgy, ha ügyes az ember és sok mindent maga meg tud csinálni, szerintem...de ha valaki tényleg elindított valami online vállalkozást pár ezer forintból (és keres is vele), akkor ő az élő példa rá, hogy meg lehet csinálni, tehát nem okoskodni akartam, csak nekem így "hihetőbb"...de talán Neked személyes tapasztalatod (akár sajátod vagy ismerősödé), amit írtál..

2020. márc. 11. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Van 2 millió forintom, nem csinálok vele semmit, bent van állampapírban. 0 kockázattal elég jó kamat úgy, h semmit nem csinálsz vele
2020. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Beletenném a cégembe, valószínűleg a hirdetéseimet futtatnám fel belőle, illetve vésztartalékot képeznék.


#4 Pár ezerből azért nem, de százezerből már elindítható bőven.

2020. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát attól függ mire ? Miben gondolkodsz? Befektetésre talán elég ha ügyes vagy. Ház vásárlásra már nem :D Szerintem befektetni érdemes.
2020. márc. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező font, euró, vagy dollár az a 2 millió???
2020. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Ennyiből újítom most fel az egyik lakást nyárig.

Bekerülési értéken 4,8 millióért vettem, 2-ből felújítom, most hogy esnek az ingatlan árak jelenleg 12-ért eladható lenne. Tavaly még 15 lett volna, de nem jött volna ki ennyiből a felújítása.

2020. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!