Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy léphetek be a PayPal...

Hogy léphetek be a PayPal fiókomba a hitelesítő kód nélkül?

Figyelt kérdés

Az e-mail cím és a jelszó beírása után kéri a 6 számjegyű hitelesítő kódot, de a telefonom szervizben van, ahol ugye factory resetet csinálnak.


Hogy lépjek be a fiókomba?



2020. márc. 13. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A hitelesítő kód a telefonszámodra érkezik, nem a telefonodra. Tedd bele a sim kártyát egy másik telefonba.
2020. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A SIM kártya benne van egy másik telefonban, de nem érkezik rá SMS. A hitelesítő alkalmazás kódját kéri. Próbáltam jelszót változtatni, az ahhoz szükséges SMS gond nélkül megérkezett, de továbbra se enged be a hitelesítő alkalmazás kódja nélkül.
2020. márc. 13. 09:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy a telefonom szervizben van, mert arra volt telepítve a Google hitelesítő alkalmazása. Ahhoz volt kötve pl. a facebook is, de ahhoz anno kaptam 8-10 egyszer használatos kódot amit be tudok írni ha nem férek hozzá a telefonomhoz.
2020. márc. 13. 09:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy köszönöm a választ! :)
2020. márc. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!