Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Legjobb tőzsde platform?

Legjobb tőzsde platform?

Figyelt kérdés

Egy amerikai ismerősömmel beszélgettünk a tőzsdézésről. Ő ajánlotta a "TD Ameritrade" platformot.

Oda viszont Magyarországról, Budapestről nem lehet belépni.


Érdekelne, hogy Magyarországról mely platformok elérhetőek, amik:


- A lehető "legközvetlenebbek" a tőzsdepiaccal (ergo nincs meg a veszélye, hogy a "számlán" lévő összeget nem fizetik ki, vagy nem jól számolják el, mint az eToro, vagy Plus500)


- Mindenféle kereskedésre alkalmasak (etf, cfd, hagyományos részvények (osztalékfizető), forex, stb)


- Nem bank sajátja (pl. OTP Trade, vagy Dutch Trade)


- Globális (tehát minden tőzsderészleg elérhető rajta, nem csak az európai)


Néztem még a Fidelity-t, Interactive Trade-t, de még nem néztem annyira utánuk.


Tudom, hogy a TD Ameritrade külön kimagasló és nincs párja.

De olyat szeretnék ami a legközelebb áll hozzá. Ahol rengeteg különböző információhoz lehet hozzáférni a platformon belül. Hírekhez, infókhoz, rengeteg mutatóhoz, illetve alkalmas daytrade-hez.


Előre is köszönöm az ajnlásokat!



2020. márc. 13. 21:00
 1/10 A kérdező kommentje:
*Interactive Brokers
2020. márc. 13. 21:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan.
2020. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Megkérném az embereket, csak az válaszoljon, aki próbált legalább egyet, ismeri a működését, ért hozzá, és NEM tőzsde ellenes!


Köszönöm!

2020. márc. 14. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Meta Trader 4-et ismerem.

Ingyenes és könnyen kezelhető.

2020. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van okostelefonra is felületük.

(MT4)

2020. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

No, akkor mégy egyszer.


Olyan, ami a te összes feltételednek egyszerre megfelel, nincs.


De ha összerakod a Random Capitalt és az Admiral Marketset, akkor egészen közel jársz a kívánságaid teljesítéséhez.

2020. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor úgy kérnék ajánlást, hogy mondjuk legyen a Forex és a részvények különszedve.


Forexhez én is a MetaTrader-t olvastam az egyik legjobbnak.

Akkor ahhoz azt választom.


Normál részvényekhez melyiket ajánlanátok amelyik globális és nem banki?

(tehát nem saxo, buda cash, degiro)

(és tudok venni ugyanúgy európai mol részvényt, amerikai orange county részvényt, de akár ázsiai samsung részvényt is (a cégek csak példák, nem ezekben gondolkozom))

2020. márc. 14. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Részvényekre a Random. Ha nincs a kínálatukban, amit keresel, kérésedre felveszik.


Metaraderben pedig már inkább az MT5. A négyes elavult. Admiralnál mindkettő van.

2020. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Admiral Markets.
2020. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező. Legjobb tőzsde platform? - Ilyen nincs. Amennyiben tudsz tredelni akkor ezeket a kérdéseket nem teszed fel. A lényeg ,hogy tanulj meg trédelni,jol,és utána keres számodra megfelelő,stratégiádhoz valo platformot.Vagyis elöször tanulj meg vezetni, es szerezd meg a jogsit ,és utána vállassz magadnak auto tipust.Ennyi.És kérlek ne lépj piacra ameddig nem tudsz profitot termelni demo számlán.
2020. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!