Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresési járadék fennmara...

Álláskeresési járadék fennmaradó összegének megigénylése?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy most fog letelni a próbaidőm és így elvileg visszaigényelhetem a fennmaradó álláskeresési járadék 80%-át. Hogyan tehetem ezt meg? Mert nem találok formanyomtatványt sehol online.


Segítségeket előre is köszönöm!



2020. márc. 15. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a munkaügyi központban kaptam a nyomtatványt. Pontosabban, mikor megkaptam postán a papírokat az álláskeresési megszűnéséről, azzal együtt küldték azt is. De ezt meg is beszéltem az ügyintézővel, hogy elküldi, szóval ez nem feltétlen alapértelmezett.
2020. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy nézd, meggugliztam, első találatok egyike:

[link]

A második oldalon van link a nyomtatványhoz. A dátumnál figyelj, hogy beleessen abba az időszakba, amikor igényelheted.

2020. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!