Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utànvèttel küldtem csomagot...

Utànvèttel küldtem csomagot de a penzt nemtudodm felvenni?! Tobbi lent

Figyelt kérdés
Utanvettel feladtam egy csomagot 60.000ft ertekben àt is vettèk a penz nem erkezett meg azutan 4 munkanapon ,de mivel en szerbiaban elek es jott ez a koronavirusos karanten hazakellet jonnom mjvel nem voltak nalam a szerb okmànyaim es csak magyar utlevelem van ,igy most a penz az ott van a postan es en nemtudok visszamenni magyarorszagra mert akkor karantenban kell lennem de bmvisszajonni sem fogok tudni majd ,ilyenkor mi tortenik a penzemmel ,en hazhozszalitassal kertem a penzt nem kertek tolem se telefonszamot se bankszamlaszamot semmit mert ugy volt hazhozhozzak ,es ha felhivnam oket lediktalnam az adataimat es azonositottak lediktaloma abaknszamlaszamom akkor elkildik nekem arra a penzt ? Vagy mi tortenik ha nem veszem fel ?

2020. márc. 18. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a postát. Ők tudnak pontos tájékoztatást adni.
2020. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj olyat, hogy kézbesítés másik címre. Lesz neki díja, bár nem tudom, h külföldre működik-e ez az opció, illetve most sok ország is van, akik nem fogadnak küldeményt. De valóban azzal jutsz a legelőrébb, hogy azt a postát hívd ahova ment az utalvány.
2020. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Estleg azt szeretnem meg tudni hogy a penz el e tud veszni orokre ?
2020. márc. 20. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosat csak a posta tud mondani.

Nyugdíj esetében talán az államkincstárhoz kerül és kérvényezni kell az újra kézbesítést, ami lehet új címen is, de biztos, hogy díja lesz. Érdeklődd meg, hogy esetleg ilyen helyzetben nem-e lehet telepíteni. ( bankszámlára utalni, aminek szerintem megint csak lesz díja ) Fel kell hívnod, ha kell a pénzed.

2020. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!