Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online álláskeresési járadék?

Online álláskeresési járadék?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy lehet, de nem tudom hogy hol lehet kezdeményezni az online ügyintézést. kialakult helyzet miatt szeretném online intézni.

2020. márc. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha van ügyfélkapud, e-papir.gov.hu oldalon tudod kezdeményezni. Aztán majd megírják, mit küldjél be.
2020. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van ügyfélkapum, viszont nem találom meg hol lehet.. csak a jogszabályokat találtam meg illetve hogy írják ott is hogy lehet elektronikusan bejelentkezni... viszont maga a online ügyintézést nem.
2020. márc. 19. 16:40
 3/4 A kérdező kommentje:
munka.hu-n lehet regisztrálni illetve időpontotfoglalni.
2020. márc. 20. 21:50
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Keresd ki a helyi kormányhivatal emailcímét googliban és írj nekik levelet.Nekem így elküldték a kitöltendő papírokat és leírták,hogy még mit küldjek vissza ezen kívül.(Személyi,Lakcímkártya,bizonyítvány,TAJ másolat,stb) 1 héten belül pedig kipostázták az én példányomat.

2020. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!