Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő lenne:...

Promotions kérdése:

A kérdésem a következő lenne: Van itt olyan személy aki használja jelen pillanatban a plus500 alkalmazást weben/mobilon és rendesen valós pénzzel kereskednek?

Figyelt kérdés
Ezzel kapcsolatban szeretnék részletes választ kérni azoktól a személyektől akik használják ezt: Jelen válság helyzetben meló közben munkatársammal megnéztük a részvényeket mennyire esnek le, így találtam rá erre a Plus500-ra. Sok ezzel kapcsolatos kérdést, vélemény olvastam el, hogy kamu az egész, ciprusi cég nem fizet, használt iForexet vagy mást, mert lebutított hülyeség. Nos természetesen laikus vagyok ilyen téren, viszont a hülye is látja ha pl.: az OTP most 8500-on áll de közben február közepén 13400 volt egyértelmű, hogy ha a válság elmúlik fel fog menni annyira sőt többre. És igen kipróbáltam a demo verziót amiről szintén rossz véleményeket olvastam, viszont én minimális összeggel vásároltam "részvényeket" (200.000) ami fel is tennék jelen pillanatban HA: lesz olyan személy aki alá tudja támasztani képpel, hangüzenettel bánom is én hogyan, hogy ő használja és igen kifizet rendesen nem basz át a program sem a cég. Viszont a kérdésem még emellett az, hogy mint szűz regisztráló a plus500-on optimista példa: feltöltök 200.000 Ft-ot, abból 100.000 Ft-ért veszek OTP "részvényt" 8500-ért ( és már rájöttem, hogy letétnek is kell lennie, mert ha mínuszba megy az értéke, akkor vonja le a letétből ) és tegyük fel 13500-ra felmegy és természetesen lezárom. Keresek rajta X összeget. Na most olvastam itt nem jutalékot von le mint másnál hanem ( nem értem miket és mennyiért olvastam nem értettem meg ) + devizaváltás és éjszakai mód ( ez például annyit von le amennyit ki ír? Pl.: -1531 Ft devizaváltás, -455 Ft éjszakai ). Szóval lezártam nyereség igen. És én szeretném kivenni mondjuk a nyereséget egyből. Meg tudom-e tenni ezt? Vagy el kell érni pontokat, hogy kiutalja? Ilyenről nem találtam információt. Ezért szeretnék kérni minimális segítséget, utána már úgy is a szerencse, logikán és a befektetett összegen múlik. Előre is köszönöm.

2020. márc. 19. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"az OTP most 8500-on áll de közben február közepén 13400 volt egyértelmű, hogy ha a válság elmúlik fel fog menni annyira sőt többre"


1. és te tudod, hogy ez az alja?

2. te tudod, hogy vége lesz a válságnak?

3. azt is tudod, hogy mikor lesz vége a válságnak?


ahhoz képest, hogy azt mondod laikus vagy, sokkal többet tudsz rengeteg szakembernél, hogy ilyen magabiztos kijelentéseket tudsz tenni.


mindegy, hogy milyen platformot/szoftvert/alkalmazást használsz (lehet ez akár a Plus500 is, bár igen, aki nem laikus messze elkerüli, mert a legfőbb baja, hogy saját platformja van, ami szinte lehetetlenné teszi az elemzést - de mivel te ilyesmit nem szeretnél, csak tulajdonképpen lottózni, ezért mondom, hogy neked ez nem lényeg). és igen, én is használtam sok évvel ezelőtt, amikor még nekem is gombnyomogatás volt ez az egész.


azért egy jó tanács, és nagyon kérlek, fogadd meg: laikusként kizárólag akkor csinálj ilyesmit, pláne mostanában, amennyiben az sem zavarna, ha azt a 100ezer forintodat a szemed előtt gyújtanák fel. ha nem zavarna, akkor nyugodtan csinálj amit akarsz.


egyéb esetben pedig ezt messzire kerüld el.

2020. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez esetben milyen alkalmazást ajánlasz akkor, ahol biztonságosabban megtehetem azt a bizonyos összeget?


Viszont mint volt használó, te, azt nem említetted, hogy rendesen ment-e a kifizetés illetve első nyereségnél is azonnal fizet-e?


Nyilván te tőlem okosabb vagy e téren. A magabiztosságom arra alapozom, hogy mivel "játszadozom" a demoval kifejezetten 3-4 részvényre fókuszáltam rá, amit hónapokkal visszamenőleg néztem vissza milyen rekordokat döntött fent, lent. És úgy vettem észre hamarabb nyerek ezen mint a lottón. Most valóban az OTP veszteséges mint a huzat, de például a Tesla eléggé feltornázta magát illetve a mozi részvény, leginkább utóbbiba szeretném befektetni a pénzem, de lehet elkéstem már, mert felment egy olyan szintre amiről csak lefelé mehet duplán. De most ha bevállaltam volna valós pénzzel akkor most ötször annyi pénzem lenne. Szóval valós e a kifizetés itt már első alkalommal is?

Mit ajánlasz helyette?

2020. márc. 19. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A Plus500ban napi zárás van (nem tudom, máshol hogy van) , ha nem tudsz a nap végére szabadulni a vásárolt részvénytől és tovább esik, akkor csak még nagyobb mínuszt pakolnak rá kövi reggelre.
2020. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!