Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek 100 ezer...

Hogyan szerezzek 100 ezer forintot kb. egy hét alatt, ha a vírus miatt nem tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

Valamilyen otthonról végezhető lehetőség lenne a legjobb.

22 éves vagyok, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel, középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, ha ez számít.

Váratlan kiadás miatt lenne szükségem ennyi pénzre. Van egy kis félretett pénzem direkt ilyen esetekre, de mivel nem tudok dolgozni, így ezt is be kell osztanom, mert ki tudja, mikor tudok legközelebb pénzt keresni.

Család, rokonok, barátok is nehéz helyzetben vannak, így kölcsön kérni nem tudok.


Illetve ha valaki tud ajánlani olcsón, megbízhatóan dolgozó csőszerelőt, azt is megköszönném.



2020. márc. 21. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Esetleg itt megpróbálhatod, hátha ..

2020. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. márc. 21. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Menj el futárnak, rendőrnek, egészségügyi segítő el, bolti árufeltöltőnek, postásnak
2020. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne olyan egyszerű munka amivel otthonról heti 100ezer Ft-ot lehet keresni, valószínűleg már senki nem dolgozna gyárakban meg közmunkán.
2020. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Nagyon jól mondja. Aki nettó 400.000-et keres havonta 100% home office-cal, az nem most kezd gondolkozni rajta. Az egy egészen más szint.

Egy sugardaddy biztosan szívesen kisegítene, most, hogy a hivatásosoknál elég nagy a kockázat, ha egyáltalán fogadnak

2020. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A vírus miatt gondoltam otthonról végezhető munkára, de persze bármilyen egyéb ötletet, tanácsot is megfogadok. Már az is jó, ha otthoni munkával kicsit ki tudom egészíteni azt az összeget, amit pl. futárkodással kapnék. Tudjátok, sok kicsi sokra megy.

Szóval nem lustaságból gondoltam a "home office"-ra.

2020. márc. 21. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!