Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az esély hogy a koronav...

Mennyi az esély hogy a koronavirus miatt bedől a forint és a bankok is? És akkor tulajdonképpen nem lesz semmi vagyonom?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 21:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
0,5%.
2020. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az államcsődre gondolsz? Annak megközelítőleg 0. Az EU továbbra is gazdasági nagyhatalom, nem fogja megengedni magának, hogy egy tagország (ráadásul a dolgos kis kiszolgáló rabszolga országa) bedőljön.


De a forint azért meg tud reccsenni, 400 ft-os EUR-t is jósoltak már...

2020. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

kb semennyi.


ha meg mégis, akkor kénytelen leszek a bitcoinomhoz nyúlni.

2020. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
nem a koronavírus miatt, de a bankok idővel bedőlnek majd, rengeteg veszteséget termelnek (részben önhibájukon kívül), ami idővel tarthatatlanná válik.
2020. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A bedől a forint alatt mit értesz? Az kockázat igen, hogy egyre kevesebbet ér a megtakarításod külföldi devizában. A bankok nem fognak bedőlni.
2020. márc. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alig pár napja meg majdnem 10%-al ért többet éven belül a külföldi deviza megtakarítás 😁
2020. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

aki lehúzta a 4-es választ, annak van bármi fogalma a világgazdaságról, illetve azt gondolja, hogy a bankok nyereségesek vagy mi?

nyilván nem a lehúzás zavar, csak döbbenetes a fogalmatlanság.

jó, nem kéne meglepődnöm, de akkor is.

2020. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4, 7:


[link]


Te szoktál amúgy gazdasági híreket olvasni?

2020. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

és te szoktál villággazdasági híreket olvasni?

a német bankok a tönk szélén vannak.


és a cikket, amit belinkeltél, elolvastad rendesen?


a legelején:


"Úgy tűnik azonban, véget ért az aranykor a hitelezési veszteségek szempontjából: négy éve nem látott értékvesztést könyveltek el a bankok, de a feketeleves még nagyon úgy fest, hogy hátravan. Emellett a költséghatékonyság területén sem sikerült előrelépniük a pénzintézeteknek."


szóval mit akarsz mondani?

2020. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nagyon nem értem ezt az egészet amit írtatok.Én egy kisember vagyok,gyári munkás.Egyszer már elvesztettem egy csomó pénzem,mikor a magánnyugdíj pénztárak bedőltek.Több száz ezer befizetés után kaptam vissza 3500 Ft-ot!!!Most van egy kis megtakarításom a Raiffeisen bankba,és arra lennék kiváncsi én is,hogy ki vegyem-e - a pénzem vagy ne!Ha most bedőlnek a bankok nincstelen leszek én is!Köszönöm előre is,ha valaki tanácsot ad!
2020. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!