Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes ezt befektetni egy...

Érdemes ezt befektetni egy diáknak?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakos egyetemista vagyok és már 1 éve tanulok a tőzsdéről intenzíven az egyetem mellett (könyvek, stb)

Úgy érzem eljött az idő,hogy élesben kipróbáljam. A gond az,hogy igaz,hogy dolgozom az egyetem mellett,de nincs annyi megtakarított pénzem,amivel el tudnám kezdeni,így arra gondoltam,hogy felveszem a szabad felhasználású diákhitel maximálisan igényelhető összegét,és azt kezdem el befektetni.

Szerintetek ez jó gondolat? Valakinek tapasztalat ezzel?

Köszi!

21L



2020. márc. 23. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, egyáltalán nem tartom jó ötletnek és általában senki, soha nemhogy nem tartja jó ötletnek, de orbitális hibának tartja a hitelből tőzsdézést. Szerintem nem akarsz eladósodni már 21 évesen. Még ha csak elsős is vagy, ezt józan ésszel is tudnod kellene.
2020. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon rossz ötlet,hitelböl nem tözsdézünk soha.
2020. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
mi az hogy nem tudnád elkezdeni? tudsz venni 2000ért mol részvényt és akkor már elkezdted? vagy mi számít neked elkezdésnek?
2020. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van már bármilyen begyakorolt módszered, amivel egy demó számlán tartósan, stabilan, hónapokon keresztül pozitív eredményt tudsz felmutatni? Ha nincs, akkor miből gondolod, hogy ez valódi pénzzel menni fog?


Számtalan lehetőség van, ahol egy kis aprópénz befizetése után tesznek alád tőkét, amivel tudsz kereskedni. Például: [link]

Ebből a nyereség nagy része a tied, és nem kell neked nagyobb összeget kockáztatnod, főleg hitelből. Kényszerből a tőzsde nem megy! (10 év tapasztalatból mondom)

2020. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Shortolni echte baromság, de a diákhitelem nekem is be van fektetve. Egy része állampapírban van, a mostanit pedig valószínűleg részvénybe rakom. Szóval igen, érdemes befektetni. Mindenkinek.
2020. ápr. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Befektetni érdemes, de hitelből tőzsdézés az nem befektetés, hanem óóriási feleőtlenség, amit aztán lehet, hogy életed végéig bánni fogsz.
2020. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:(


Ha tényleg 1 éve tanulsz róla intenzíven, akkor tudhatnád, hogy ez gyakorlatilag tőkeáttét. Ami pénzt most beletolsz az jó eséllyel évek múlva jön ki 0-ra, korán van még.

Biztos nem marginból kezdeném el az egészet, viszont nézz utána mi az a fundamentális és technikai elemzés. A gazdasági szak semmit nem jelent, sőt, felejts el mindent amit ott tanultál.

2020. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!