Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki ismeri a www.online-bet365....

Bkristof81 kérdése:

Ki ismeri a www.online-bet365.com Oldalt? Ez egy fogadási oldal de Nem a Bet365 (Másik) Biztosagos e? Hallotam Olyat hogy virust kuldenek. Illetve Mit tudnak csinalni a bankártya adataimal ha veletlen valami Csalók lennènek?!

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 16:52
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A "sima" bet365-öt mindenki ismeri, sokan használják, megbíznak benne. Ha egy másik oldal hasonló, gyakorlatilag megtévesztő névvel próbálkozik, abban én 100%, hogy nem fogok megbízni. És valószínű, hogy legalább 99%-ban igazam lesz.
2020. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hombre. 1000 oldal fut a világban ,te meg ezzel gyötrődül. sic.Odds Portal.com.Meg a lokálisak. Top 100 bookmakers.
2020. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondod Mire gondolsz Pontosan?
2020. márc. 27. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a közösségi oldalakon találsz a hirdetésükre... Engem is betaláltak már. Hidd el, azok a fix correct score bundák is kamuk, csak ott el is hitetik veled, hogy igazi. Meg sem rendezik a találkozókat, ezért nem lehet máshol fogadni rá. Nem próbáltam, de biztosan benyelik a befizetett pénzed. Ezt garantálom.
2020. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!