Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ipon.hu mennyire megbízható?

Az ipon.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Online fizetéssel szeretnék rendelni, de kicsit aggaszt, hogy az általam rendelendő cikkeken nincsen egy visszajelzés sem. De ez lehet azért is, mert viszonylag új a weblap vagy nem rendelik meg sokan. Viszont maga a weblap nekem megbízhatónak tűnik.

2020. márc. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

többször vettem tőlük, nem volt gond soha.



előre utalhatsz nyugodtan.

2020. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatóak. Én komplett PC-t rakattam össze velük. Gond nélkül megérkezett, odafigyeltek arra is, hogy kitámasszák a cpu hűtőt.
2020. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még velük gondom, sokszor rendeltem tőlük desktopot, laptopot, miegymást.
2020. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 100 centis monitort rendeltem tőlük 2 éve. Az egész országban náluk volt a legjobb áron. Biztonságosan megérkezett, és azóta is hibátlanul működik. Én is előre fizettem.
2020. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. márc. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!