Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami háttere a koronavir...

Van valami háttere a koronavirusnak, eddig is voltak járványok mégsem kapták fel mint ezt?

Figyelt kérdés
Vajon minek az elözménye lehet ez? Koronavirus és gazdasági válság

2020. márc. 26. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy picit virulensebb és halálosabb mint az átlag járványok. Több száz millió ember halálát pedig mindenki (oké, a többség) szeretné elkerülni, még ha némi gazdasági visszaesés árán is.
2020. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem halálosabb mint a korábbi SARS vagy MERS. Nem fog töb százmillió ember meghalni benne. Azért van "felkapva", mert sokkal hatékonyabban terjed, mint a többi, ezáltal többen is kapják el. A sima influenzához képest pedig annyival súlyosabb, hogy ez nagyobb arányban okoz tüdőgyulladást, amit kórházban, lélegeztetőgéppel lehet csak túlélni súlyosabb esetben. Magyarul sokan kapják el és sokan kényszerülnek orvosi ellátásra közülük. Erre viszont még a fejlett országok egéazségügye sincs normálisan felkészülve, ezért kell időben széthúzni a megbetegedéseket, ami pedig recesszióval jár.
2020. márc. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de én úgy értem hogy valami miatt történt ez az egész
2020. márc. 26. 16:26
 4/7 anonim válasza:
a legesélyesebb állat nyers evése, mint ok. de vannak más elméletek is
2020. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl szerintem direkt csinálták h fogyjanak az ember a túlnépesedés miatt
2020. márc. 27. 13:56
 6/7 A kérdező kommentje:
De más okok is lehetnek
2020. márc. 27. 13:57
 7/7 anonim válasza:
A direkt csinálásnak is van két alapváltozata. Az egyik amit irsz a másik, hogy mesterségesen megalkották, de nem ilyen céllal és véletlenul szabadult el. Vagy fegyvernek használták és bevetették de nem igy akarták csak helyileg. Ennek ellentmond az hogy az alapszerkezete teljesen más mint a szokásos mesterséges virusoknak, ugyanakkor, ha el akarjuk hitetni a világgal, hogy természetes akkor ép igy kell csinálni. Én személy szerint nem hiszek ilyen konteokban, de attol persze igaz lehet. Én egy sima természetesen kialakult virusban hiszek ami az AIDS-hez hasonloan állatrol kerult emberre. De ott van még a másik a földönkivuli eredet. Jöhetett a marsrol is - mi hozhattuk el, vagy akár egy meteorittal is.
2020. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!