Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most a korona vírus idején...

Most a korona vírus idején ugyebár gyengül a forint. Érdemes lenne valutát váltani mondjuk euróba? Vagy akármi másba?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elkéstél vele.
2020. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtened?
2020. márc. 26. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem érdemes, mert annyit gyengült, hogy nem biztos, hogy nyernél vele...

Egyik napról a másikra hoznak intézkedéseket - elég, ha bejelentenek egy olyant, ami tetszik a piacnak és beerősödik a forint (bár ennek szerintem kicsi a valószínűsége)

Én még "jó időben" vettem, csak sajnos keveset: akkor 312 volt. De még 332-nél is jó volt, aki vett...

2020. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi garantálja, hogy az EUR nem fog gyengülni? Ha ennyire elcseszett túlzottan liberális módon kezelik, simán lehet, hogy jelentősen gyengülni fog az EUR a HUF-hoz képest.
2020. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha eurom van azzal meg érdemes várni hogy erosodjon vagy most lenne érdemes bevaltani?
2020. márc. 26. 11:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 10 ezer euróm van (akkor vettem mikor 333ft volt az euró). Ha nem fekteted be a forintodat akkor szerintem jobban jársz ha euróban parkoltatod a pénzed, mint forintban. Kisebb az esélye az euró összeomlásának, mint a forinténak.
2020. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Fog még gyengülni a forint. Ugyanezt mondták 340-nél is egyesek itt a gyk-n, hogy már elkéstél. Aztán 350-nél is...

Ha az euró gyengül, akkor a forint még jobban fog. A forint sosem lesz már 340. Elég egyértelmű, hogy a Matolcsit egyáltalán nem érdekli a ft-eur árfolyam, de ezt mondta is már párszor. Szóval nem késtél el, lesz még 360 felett a forint.

De egyébként meg talán ne a gyk-n tájékozódj és kérj véleményt és ne ez alapján hozz döntést, mert itt aztán van mindenki a bezárt iskola miatt még jobban unatkozó iskolástól a bezárt nyugdíjason át a pénzügyekhez valóban értőig. De a jövőbe senki sem lát (én sem), ez az én véleményem, a többi meg a többieké.

A te kockázatod, hogy hogyan, mibe fekteted a pénzedet, neked kell tájékozódnod és döntened, ne egy ismeretlen kommentje alapján dönts.

2020. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2020. márc. 26. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"A forint sosem lesz már 340"


7-es, a fejedre olvashatom majd, ha nem lesz igazad? :-)

Fogadjunk, hogy még ebben az évben vissza fog erősödni 340-ig!

2020. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez a jóslatod nem jött be :D
2021. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!