Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A posta.hu oldalon rögzítettem...

A posta.hu oldalon rögzítettem egy utánküldést, amiben 2 cím szerepel régi címként. Mi a teendő akkor, ha a rögzített címek közül ténylegesen csak az egyik esetében lenne fontos az utánküldés?

Figyelt kérdés

Azért léptettem csak végig, hogy kiírja, hogy mennyibe kerülne. Jelenleg is van utánküldésem, viszont azt még február végén személyesen intéztem, így a hosszabbítását nem tudom elektronikus úton kérni.

A honlapon nem látok törlés opciót sehol. A fizetésig még nem jutottam el, de ha van rá mód, nem kérném mindkét címről az utánküldést, mivel így dupla annyiba kerülne.


Tudja valaki mi erre a megoldás?

Vagy most már nem lehet módosítani? Ki kell fizetnem a dupla árat? Újat nem mertem rögzíteni csak az egyik címre, nehogy akkor már háromszoros értéket kelljen kifizetnem.



2020. márc. 26. 19:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!