Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Spar Supershop szülinapi kuponja van valakinek?

Születésnap környékén minden regisztrált kártyabirtokosnak küldenek ki.

Én is kaptam, de már lejárt.

Pár hétig érvényes és mindenki ugyanazt kapja meg akinek abban az időszakban küldik ki.

Esetleg valaki tovább tudná küldeni aki kapott és még érvényes?

Korlátlanul többször kinyomtatható, tehát ő is felhasználhatja továbbra is.

Köszönöm!

Kérdések hasonló témákban: születésnap, kedvezmény, kupon, SuperShop, SPAR, promóció, spar supershop

márc. 26. 21:05  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljunk szülinapi bulin? Egyik haverom most lesz 19 éves és engem kert meg hogy adják neki ötleteket pl ilyenekre gondoltam hogy belépésnél lehúzni 2 felest, meg kellene...
Kell -e végzettség ha gyerekeknek szeretnék szülinapi zsúrokat, tematikus bulikat szervezni? ( pl rendevényszervezői kell? ) Dekoratőr végzetséggel rendelkezem.
Szülinapi bulikat tartani vállalkozóként, vagy adószámos m. sz-ként? Szerintetek ilyet lehet? Lenn bővebben.
Menniybe kerül szülinapi célra kivenni egy kocsmát?
Segítsen valaki mi a feltétele annak, hogy kapjak szülinapi kedvezményeket a dm active beauty kártyánál?
Mennyibe kerül a McDonald's-ban egy szülinapi party?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!